COVID-19 v Chorvatsku a naše záruka

Nelehká doba pro všechny cestovky, hotely, restaurace a služby obecně. Hlavně pro nás jako pro lidi. Jisté teď není skoro nic, a proto od nás máte garanci vrácení 100 % peněz.

Kdy vzniká nárok?

Nikdo neví co si na nás buď naše nebo cizí vláda přichystá, tak si všichni zasloužíte garanci vrácení 100 % peněz. Nárok na vrácení celé částky nebo na změnu termínu vzniká, když nastane jedna z následujících situací.

  • Nebude možné vycestovat z České Republiky
  • Budou uzavřené hranice Chorvatska
  • Nebude možný tranzit do Chorvatska
Prázdná pláž v Kempu Dole v Chorvatsku
Pohled z kapličky Sv. Petara na kemp Dole

Jak to vidíme my?

Neztrácíme dobrou náladu. Myslíme si, že situace bude velmi podobná jako minulý rok. Minulé léto bylo Chorvatsko otevřené, cesta stejně dlouhá a celá ta covid atmosféra zůstala někde za Biokovem. Zkrátka všichni byli rádi, že jsou u moře.

Pokud si to myslíte stejně jako my, tak se vyplatí si zarezervovat dovolenou už teď. A když to překazí nějaké nařízení? O nic nepřijdete a alespoň se už teď budete moct těšit na léto!

Informace o cestě do Chorvatska

Nejčerstvější informace o vstupu do Chorvatska a možnostech pobytu naleznete na stránkách ministerstva zahraničí. Aktuální počet případů a novinek ohledně covidu-19 v Chorvatsku naleznete na
Chorvatském korona webu.

Zajímá vás něco dalšího?

Cesta z České Republiky do Chorvatska na mapě